Інформація для педагогів

Рекомендації щодо організації правильного режиму дня першокласника

“Корисні підказки” – мультики в допомогу дітям у різних життєвих ситуаціях

У дотепній, іронічній та легкій для запам’ятовування формі розглядаються «несерйозні» дитячі проблеми. Дітей вчать ставити будь-які запитання, експериментувати, розмірковувати та приймати рішення і діяти у несподіваних або ж складних ситуаціях.ї

“Корисні підказки” – це унікальна енциклопедія у мультиках! Маєш багато запитань, але не знаєш, кому їх поставити? Наші герої допоможуть тобі знайти відповіді.

Що робити, коли тебе намагаються образити? Як захиститись від сонця та спеки? Як дарувати та вибирати подарунки? Як знайти нових друзів, якщо ти новенький у школі? Що краще їсти, аби бути здоровим? Ти знайдеш багато цінних порад для себе та своїх близьких!

Ідея проекту: Світлана Ройз, Іванна Найда. Режисер – Сергій Гаврилов. Композитор – Богдан Борисенко.