Шевченківські дні

DSCN8410 DSCN8420 DSCN8421 DSCN8424 DSCN842809.03.2016 у навчальному закладі відбулося відкриття Шевченківських днів.         Учні 3-6-х класів взяли активну участь у конкурсі на кращого виконавця поезій Кобзаря. Між учнями  5-10-х класів відбувся конкурс на кращу стіннівку. Під керівництвом учителя образотворчого мистецтва Аукштолєнє Н.В. проведено конкурс на кращу ілюстрацію до творів Тараса. Із учнями 9-10-х класів учителі української мови та літератури Оборіна М.І., Стойко Л.А. підготували і провели літературно-музичну композицію «Великий син великого народу», для учнів 7-10-х класів – засідання круглого столу «Шевченко і Україна»,  5-7-х класів – інсценізацію уривку з повісті О. Іваненко «Тарасові шляхи».  Літературний ранок «Уклін тобі, Тарасе!» відбувся для учнів 5-6-х класів. Завідувач бібліотекою Бєлих Н.Л.провела урок-подорож “Стежками творчості Т.Г.Шевченка”, познайомила учнів 7-10-х класів з цікавими фактами  життя поета.  Діти  читали вірші та  переглянули презентацію “Шевченко-художник”.