Червону стрічку носять небайдужі

1 грудня весь світ відзначає День боротьби зі СНІДом та толерантності з ВІЛ-позитивними людьми.
Розповсюдження цієї трагедії з кожним роком стає все більшим. Наразі ВІЛ-позитивний статус мають люди, які не входять до груп ризику, молоді люди, підлітки та навіть діти.
СНІД -це трагедія для всього суспільства. Тому ми маємо ставитися до людей з ВІЛ-позитивним статусом із співчуттям, толерантністю та небайдужістю, адже вони часто відчувають свою самотність.
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом нашому закладі були проведені уроки “ВІЛ/СНІД.Ти повинен це знати!” Учні переглядали мультимедійні- та відео презентації, обговорювали такі питання: “Що таке ВІЛ, СНІД?”; “Що означає ” Червона стрічка”?”; виникнення ВІЛу, основні шляхи зараження ВІЛ/СНІД; ознаки СНІДу та інше, виготовили артбук як символ співчуття, підтримки і надії на майбутнє без СНІДу.