День цивільного захисту

IMG_2718IMG_2703
12.05.2016 року у навчальному закладі відбувся День цивільного захисту. У ході Дня цивільного захисту організовано виставку індивідуальних засобів захисту, оновлено стенд щодо дій учнів у надзвичайних ситуаціях, випущено стінні газети, проведено уроки з «Основ здоров’я». Для учнів організовано ігри: «Врятуй тварину», «Подолай перешкоди», «Біг по вузькій доріжці» (1-4 класи),  естафети та змагання за маршрутами «Загаси пожежу», «Телефон», «Димова завіса», «Медична допомога» (5-10 класи). Для учнів  5-10-х класів проведено бесіду «Правила безпеки з вибухонебезпечними предметами» за участю Смирнова О.М., викладача кафедри піротехнічної та спеціальної підготовки  Національного університету Цивільного захисту України. Організовано відбулася евакуація учасників навчально-виховного процесу за сигналом «Увага! Пожежа!».