День Героїв Небесної Сотні

20.02.2020 року в нашому закладі освіти відбулися заходи, присвячені Дню Героїв Небесної Сотні. Цей день є особливим в історії сучасної України, адже є символом вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Наші учні прослухали лекцію про події 2014 року та переглянули тематичну презентацію, що приготували для них представники Харківської обласної бібліотеки для дітей. Завідуючою шкільної бібліотеки Белих Н.Л. дітей було ознайомлено із новою книгою “Герої не вмирають”. В позаурочний час вчителем історії Мочаліною А.О. для учнів 8-х – 10-х класів було організовано перегляд документального фільму “Зима, що нас змінила”, героями якого стали батьки, чиї діти потрапили до Небесної Сотні. Ми не маємо права забувати про цей подвиг, адже він є тією стіною, що зараз тримає нашу Батьківщину на ногах.