День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

Летять роки, але не зітруться у пам’яті людей болючі спогади про мужність і подвиги, які продемонстрували воїни-інтернаціоналісти, учасники бойових дій на території інших держав. Дата 15 лютого була обрана недарма.
15 лютого 1989 ріку. Цей день став одним з найщасливіших для тисяч українських сімей, адже вогняними дорогами чужих країн поверталися додому сини української землі. В цей день останній солдат залишив територію Афганістану.
Вже 33 роки ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих і віддаємо шану та подяку живим воїнам – інтернаціоналістами.
Наш заклад не залишається осторонь. Для учнів були проведені виховні заходи. Також діти взяли учать у виставці малюнків «Ти -вічний біль, Афганістан».