День пам’яті жертв Голокосту

Історія України багатогранна, цікава, захоплююча. Багато є гарних, яскравих у неї сторінок, але є й ті, що не можливо викинути з пам’яті. Однією з таких трагічних сторінок історї є Голокост.
Щорічно, починаючи з 2005 року, Генеральною Асамблеєю ООН встановлено Міжнародний День пам’яті жертв Голокосту. День 27 січня був обраний тому, що в цей день був звільнений концентраційний табір Освенцим, один з найбільших і найжорстокіших таборів.
Концентраційні табори, Бабин Яр, Дробицький Яр- страшні символи Голокосту.
За данними істориків, у період 1933-1945 років загинуло близько 11 мільйонів людей. Ми не можемо забути ці страшні цифри, ми маємо пам’ятати і вшановувати всіх загиблих, адже доки ми пам’ятаємо, жахлива історія не повториться.
У день пам’яті та скорботи наш заклад приєднується до загальної скорботи. Для дітей провели години-пам’яті, учні разом з педагогами запалили свічки пам’яті та вшанували загиблих хвилиною мовчання.
Ми пам’ятаємо…