День прояву доброти

Якщо кожен буде робити добро в межах своїх можливостей, можливості добра стануть безмежними.
Фазіль Іскандер.
17 лютого – День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day).
Свято вчить нас безкорисливо проявляти доброту до оточуючих, не чекаючи взамін ніяк благ.
Наші учні із задоволенням приєдналися до Акції добрих справ.
3 – Б клас висаджували вітаміни на тематичному уроці «Здорові діти – здорова нація».
8-Б клас завітали до третьокласників, привітали, вручили подаруночки, щоб добро відчули , адже увага і приємні слова – справжнє щастя і світлі усмішки на обличчях.
Учні 8-А допомагали у їдальні.
6-А клас долучився до дня прояву доброти і допоміг учням 4-А класу у прибиранні класної кімнати.
В День спонтанного прояву доброти учні 5-А класу зробили годівничку для птахів та погодували котів.
8-В клас долучився до акції “Добрих справ”- допоміг 3-А класу підстругати олівці.
Учні 3-А класу разом з 7-А класом долучилися до Акції добрих справ.
9-Б клас продовжує брати участь в акції по збору відпрацьованих батарейок.