День Соборності України

22 січня в Україні відзначають важливе свято -День Соборності України , яке було встановлено на честь проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. Тоді століттями розірваний український народ об’єднався на своїй землі заради створення єдиної держави.

Нехай любов до рідного краю об’єднує нас, допомагає йти до перемоги та процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України. Бажаємо добробуту й щасливого життя усьому народу. Наша єдність має залишитись міцним ланцюгом, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки.

У нашому закладі відбулися онлайн-заходи: інтерактивні уроки, виховні години, години спілкування тощо, приурочені Дню Соборності . Метою яких було виховати в учнів свідому любов до Батьківщини, повагу до героїв своєї країни, сприяти пробудженню в учнів національної свідомості, формування усіх якостей громадянина, який братиме активну участь у майбутньому своєї держави.