День Святого Миколая

19.12.2019 року для наших вихованців було проведено розвагу “У ніч Святого Миколая”. День Святого Миколая – перше серед зимових свят, які наповнюють все навкруги пахощами мандаринів і цукерок, сяйвом усмішок, теплом добрих почуттів. Цього чарівного зимового дня Миколай завітав на гостину до наших малят, і не сам, а зі своїми помічниками – янголами та казковими героями, які подарували дітям атмосферу дива, гри, сміху та гарного настрою. Дітлахи допомагали розплутувати чари, розповідаючи віршики, відгадуючи загадки та виконуючи запальні таночки. Наостанок Святий Миколай подарував дітям незабутні подаруночки, святкову дискотеку та пообіцяв повернутися наступного року. Свято завершилося, але залишило безліч приємних та незабутніх вражень. Усі з радістю чекатимуть шановного гостя наступного року. Отож, до нових зустрічей!