День вишиванки

Щорічно у третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. У 2023 році це – 18 травня. Цього року учні та педагоги зуміли об’єднатися та відчути спільність, навіть працюючи в режимі онлайн. Цей день став свідченням того, що навіть віддаленість не зупинить нас в передачі культурних цінностей.

З самого ранку вчителі та учні вийшли на зустріч у вишиванках, демонструючи свою гордість за українську традицію. Камери відеозв’язку наповнилися кольорами та візерунками різних вишиванок, створюючи особливу атмосферу свята.

Уроки стали не лише місцем засвоєння знань, але й джерелом віртуальних подорожей у світ української вишивки. Педагоги з великим ентузіазмом розповідали про історію, символіку та техніки вишивання, а учні відчували себе дослідниками цієї чудової культури. Вони дізнавалися про різновиди вишиванок, їхнє значення та традиції, які передаються з покоління в покоління.

Сподіваємося, що віддалена форма святкування Дня вишиванки надихнула учнів на подальше вивчення та підтримку нашої національної культури. Ми дякуємо всім учасникам за активну участь і зібраність у незвичних умовах.

День вишиванки в умовах дистанційної освіти став прикладом того, як традиції та культурні цінності можуть проникнути в кожну освітню сферу. Це було свято єднання, натхнення та гордості за наше українське коріння.