Дошкільний підрозділ закладу

Розклад групових занять у дошкільному підрозділі на 2018/2019 рік

Розклад групових, підгрупових та фронтальних занять у дошкільному підрозділі на 2018/2019 навчальний рік

ГРУПА №1 “КАПІТОШКА”

ГРУПА №2 “РОМАШКИ”

ГРУПА №3 “БДЖІЛКИ”

Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників

З метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та виконання п. 7 підрозділу 1 «Дошкільна освіта» підрозділу 1.1 «Модернізація змісту та підвищення якості дошкільної освіти» обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на  2019-2023 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 06 грудня 2018 року № 817-VІІ, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації повідомляє, що з 1 березня по 31 березня 2019 року  проводяться Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників області.

Інформаційно-технічний супровід зазначеного заходу забезпечує Комунальний вищий навчальний заклад «Харківська академія неперервної освіти», на сайті якого (http://edu-post-diploma.kharkov.ua) розміщено посилання на сторінку «Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників».

Поради вчителя – дефектолога, вчителя-логопеда батькам

Лікар радить, консультує, інформує

Корисний сайт “Все для детского сада”