Досягнення педагогічного колективу 2019/2020 навчальний рік

На протязі 2019-2020 навчального року педагоги навчального закладу  активно  здійснювали науково-методичну та дослідницьку діяльність.

• Данильченко Т.А. участь у Науково-практичній  конференції «Корекційна спрямованість допомоги дітям та підліткам з розладами аутистичного спектру»( ВГО «Українська асоціація корекційних педагогів»);
  • Рябіченко О. І.  участь у VІІ Міжнародній науково – практичній конференції студентів та молодих учених «Корекційна та інклюзивна освіта очима молодих науковців»  та VІ Міжнародній науково – практичній конференції «Інноваційний розвиток вищої освіти: глобальний, європейський та національний вимір змін» (СДПУ ім.А.С.Макаренка).

Подякою Міністерства освіти та науки України нагороджено вихвателя КЗ “СНВК №2” ХОР Шеховцову С.В. за сумлінну та бездоганну працю, плідну педагогічну діяльність, високі досягнення у навчанні та вихованні учнівської молоді.