Досягнення педагогічного колективу 2022/2023 навчальний рік

Педагоги навчального закладу активно ведуть науково-методичну та дослідницьку діяльність, у 2022-2023 навчальному році:

• Участь у VІІІ Міжнародній науково-практичної конференції  “Корекційно-реабілітаційна  діяльність: стратегії розвитку у національному та світовому вимірі” (СДПУ ім.А.С.Макаренка).
    • Бєлих Н. Стаття “Особливості використання мультимедійних засобів у навчанні дітей з порушеннями інтелектуального розвитку”;
    • Наливайко Т. Стаття “Розвиток комунікативної компетентності педагога спеціального закладу загальної середньої освіти”;
  • Положій С. взяла участь у Регіональному круглому столі, матеріали якого представлені в збірці  наукових праць “Актуальні питання спеціальної інклюзивної і здоров’язбережувальної освіти” (ХНПУ імені Г. С. Сковороди). Стаття “Ціннісні орієнтації старших школярів з інтелектуальними порушеннями”;
  • Подяку отримала Дембовська М. П. за підготовку учнів до Всеукраїнського конкурсу “Сторінками казок народів світу” від проєкту “На Урок”;
  • За плідну, самовіддану працю, вагомий внесок у розвиток культури та юнацької творчості, подякую нагороджено Куксіна В.М. – керівника Хору «Веселі дзвіночки»;
  • Учні разом з педагогинями нашої школи приймали участь у Х конкурсі плакатів, коміксів та саморобок на екологічну тематику в 2022/2023 навчальному році.
    • Сертифікат, що підтверджує участь у Х конкурсі плакатів, коміксів та саморобок на екологічну тематику в 2022/2023 навчальному році отримала директорка школи Мочаліна А. О.
    • Сертифікати, які  засвідчують участь у Х конкурсі робіт на екологічну тематику для школярів та учнівську роботу, яка була високо оцінена конкурсною комісією отримали: Гавричкова В. Л., Степаненко І. В., Шеховцова С. В, Наливайко Т. П., Єфіменко В. В., Бєлих Н. Л.,Смирнона Н. Л, Куценко. Є. С.