Екскурсія до Державного навчального закладу “Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області”

26.11.2019 року учні 9-х – 10-х класів та їхні батьки відвідали Державний навчальний заклад “Регіональний механіко-технологічний центр професійної освіти Харківської області”. Заклад здійснює підготовку фахівців з числа випускників на базі базової загальної середньої освіти (після 9 класів) з отриманням повної загальної середньої освіти. Навчання в Регіональному Центрі здійснюється за рахунок державного бюджету, проживання в гуртожитку безкоштовне. Наші вихованці ознайомилися з робочими кабінетами, майстернями, де спробували себе у якості штукатурів. Відвідали бібліотеку, спортивний та актовий зали. У завершенні екскурсії дітей почастували смаколиками, що власноруч приготували студенти закладу.