Гран-прі фестивалю “Натхнення”

20.11.2018 року учні нашого закладу освіти за доброю традицією стали учасниками гала-концерту Міського фестивалю художньої самодіяльності “Натхнення”, що відбувся у ПК “Металіст”. Захід об’єднав талановитих зірочок, що цього вечора отримали можливість сяяти усіма барвами своїх несличсленних талантів. Сцена яскраво світилася розсипом прекрасних ліричних та веселих номерів, вокальних виступів та навіть справжніх батлів між шумовими оркестрами і танцювальними колективами. З-поміж цього багатоманіття талантів справжньою магією видався номер “Вогні великого міста” театрального колективу “Імпульс”, художніми керівниками якого є Введенська В.Л. та Савченко А.Ю. Наші дітлахи у прямому сенсі слова осяяли залу і сцену палацу культури, виконавши скаладну та яскраву хореографію. Номер вразив і глядачів, і поважне жюрі!Як результат – Гран-прі фестивалю!Не залишився без нагород і наш хоровий колектив, що розчулив прекрасним виконанням пісні “Бабусина вишиванка”.Вкотре ми повернулися до школи з почесним диплом, цінними та солодкими подарунки.Тож натхнення нам усім!І до нових перемог!