Інформація про нас

Інформація про комунальний заклад «Спеціальний навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів № 2» Харківської обласної ради

Рік заснування Заклад засновано за рішенням Харківського облвиконкому 24.03.1953 року № 371
Директор навчального закладу З 2011 року директором навчального закладу працює Мельнікова Лариса Олександрівна, яка має вищу педагогічну освіту за спеціальністю математик, викладач математики та інформатики; управління навчальним закладом; корекційний психопедагог; спеціаліст вищої категорії, учитель-методист; педагогічний стаж 23 роки.

Контингент учнів (вихованців) Всього учнів (вихованців)  –  21 клас – 259 учнів, 3 дошкільні групи – 30 вихованців: 1 група для розумово відсталих дітей та 2 групи для дітей із затримкою психічного розвитку.

Мова навчання Українська

Педагогічний колектив У закладі працюють висококваліфіковані педпрацівники: спеціалісти вищої категорії – 19, спеціалісти І категорії – 14, спеціалісти ІІ категорії – 22, спеціалісти – 19; учителі-методисти – 6, старші вчителі – 6; учитель-логопед, практичний психолог, соціальний педагог, учитель-дефектолог.

Забезпечення харчуванням У закладі організовано п’ятиразове  харчування. Усі учні (вихованці) навчального закладу харчуються безкоштовно.
Творчий потенціал Педколектив працездатний, успішно працює над реалізацією проблеми «Особливості організації навчально-виховного процесу в спеціальному навчально-виховному комплексі в умовах корекційної спрямованості розвитку учнів (вихованців)».
Гурткова робота У закладі працюють  гуртки:  сучасного танцю, студія образотворчого мистецтва, вокальний, «Ляльковий театр»;  спортивні секції: футбол, загальної фізичної підготовки та 6 клубів: «Світлофор», «За здоровий спосіб життя», «Юний правознавець», «Школа ввічливості», «Світ етики», «Чарівне тісто». Гуртковою роботою охоплено 95% учнів навчального закладу.

Матеріально-технічне забезпечення До послуг учнів та вихованців навчального закладу: бібліотека, спортивна зала, на території навчального закладу розташований ігровий майданчик для дошкільнят, 1 спортивний майданчик. Спеціалізоване обладнання у закладі: 2 комп’ютерні класи, 1 кабінет реабілітації з навчально-корекційним обладнанням.

Досягнення у  2016/2017 навчальному році – учні навчального закладу взяли участь та стали лауреатами, переможцями у  міських, обласних конкурсах та фестивалях дитячої майстерності:

– театр тіней   отримав Гран-прі  міського фестивалю художньої самодіяльності «Натхнення»,    хоровий  колектив  «Веселі дзвіночки –  лауреат міського фестивалю художньої самодіяльності «Натхнення»;

– Андреєв Михайло – призер обласної виставки-конкурсу «Різдвяна писанка» у номінації «Дряпанки» (ІІ місце);

– Гурін Анжела, Семенець Вероніка (І місце), Голубенко Лада, Кучеренко Дарина, Горнєва Сніжана, Мозжухіна Софія (ІІ місце) – призери обласної виставки-конкурсу «Українська Великодня писанка»;

– Галанцев Павло, учень 10-А класу –  переможець Регіонального Турніру з настільного тенісу за програмою  Спеціальної Олімпіади України серед учнів спеціальних навчальних закладів Харківської області  (ІІ місце).