Літературний четвер “Люби весь світ і все, що в ньому є…” в рамках Тижня української мови та літератури

Традиційно в першій половині листопада у нашому закладі освіти проводиться Тиждень української мови та літератури. Цього року в його рамках відбувся літературний четвер “Люби весь світ і все, що в ньому є…”, який зібрав учнів 5-9-х класів, вчителів та вихователів. Поважною гостею заходу стала харківська поетеса, волонтерка, майстриня з виготовлення ляльок-мотанок Олена Хітушко. Учитель української мови та літератури Стойко Л.А. разом із восьмикласниками привітали гостю віршованим твором. Під час зустрічі учні виразно читали вірші поетеси, презентували ілюстрації до прочитаних ними поезій. Учениця 9-А класу Лада Голубенко представила пісню “Колискова” на слова Олени Хітушко, музику до якої написав керівник вокального гуртка школи Куксін В.М. Діти поспілкувалися з митцем, із цікавістю стежили за вмілими руками майстрині під час виготовлення ляльки-мотанки. У завершенні зустрічі гостя подарувала вихованцям книги зі своїм автографом. Дякуємо Олені Вікторівні за цю теплу атмосферу та з нетерпінням чекаємо на нові зустрічі!