Майстер-клас з виготовлення свічок

16.03.2018 року в нашому закладі освіти було організовано майстер-клас з виготовлення декоративних свічок, у проведенні якого нам посприяв “Фонд добрих людей”. Діти з величезною цікавістю та захопленням поринули у магічну справу народження прекрасних “вогняних сосудів”. Наші вихованці проявили всю свою непересічну фантазію, старанно працюючи над виготовленням свічок. До слова, результати цієї праці були дивовижними: жовті, червоні, помаранчеві, зелені, овальні, квадратні, трикутні, схожі на фрукти та класичні, з блискітками та зірочками…свічки дітлахів підкорили своєю красою та різнобарвністю. Але найголовнішим видається те, що кожна свіча була такою ж неповторною та особливою, як і наші дітлахи!