“Майстерня добрих справ” у дошкільному підрозділі

18.04.2018 року у дошкільному підрозділі працювала «Майстерня добрих справ». Наші малята взяли участь у акції «Кімнатні квіти потребують допомоги». Діти перетворилися на маленьких флористів, намагаючись отримати якомога більше інформації про кімнатні рослини та догляд за ними. Вихованці дізналися, що квіти, які ростуть у нашій домівці, очищують повітря від пилу, бруду, радіації. Віддячити корисним рослинам діти можуть своїм дбайливим ставленням до них. Практикуючись у правильному догляді за квітами, малята вчилися їх поливати, підпушувати земельку у горщиках, витирати та зволожувати листя. Дітлахи із задоволенням виконували усі доручення педагогів, із цікавістю дізнавалися щось нове та корисне про рослини, підвищуючи свою екологічну компетентність.