МІСЯЧНИК «СВІТ ПРОФЕСІЙ»

Спитай у тата чи у мами,
Які професії у них…
Професій в світі є чимало –
Сповна їх вистачить на всіх… Одним з найважливіших кроків в житті людини є вибір професії. Бо улюблена справа -одна з цеглинок щасливого життя. Свої мрії про майбутню професію ми визначаємо ще в дитинстві: хтось хоче бути космонавтом, хтось лікарем, хтось артистом. Але як поєднати мрію з реальністю, як дізнатися більше про ту чи інші професію? В нашому закладі проходить місячник «Світ професій», присвячений тому, щоб розповісти дітям про різноманіття спеціальностей, чим вони унікальні та неповторні. Діти на уроках та виховних годинах переглядають відео- та мультимедійні презентаціі, фільми та мультфільми про професії, створюють малюнки та поробки з даної тематики, досліджують професії своїх батьків. Розпочинають флеш-моб місячника наші початкові класи.