Міжнародний конгрес «Інклюзія в новій українській школі»

10.11.2017 року педагоги нашого навчального закладу на чолі з директором Мельніковою Л. О. стали учасниками IIІ Міжнародного конгресу зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології «Інклюзія в новій українській школі: виклики сьогодення», що відбувся у місті Київ. Захід урочисто відкрила Перша леді України Марина Порошенко, яка звертаючись до освітян, наголосила на важливості проведення такого заходу, який об’єднує науковців та практиків навколо вирішення актуальних питань у сфері формування інклюзивного освітнього середовища. Марина Порошенко зазначила, що сьогодні реформа інклюзивної освіти в Україні набирає потужних обертів: «Цього року вперше за роки незалежності України на законодавчому рівні було закріплено і гарантовано державою право дітей з особливими освітніми потребами нарівні зі своїми однолітками навчатися в умовах інклюзивного середовища. Під час конгресу обговорювалися нормативно-правові засади інклюзивного навчання, процеси деінституалізації в освіті дітей з особливими освітніми потребами, а також – сучасні аспекти реабілітації «особливих» учнів та підготовка фахівців і підвищення кваліфікації освітян. Ми горді бути причетними до створення Нової української школи, адже разом будуємо світле майбутнє для наших вихованців!