Наші дітлахи на матчі УПЛ Шахтар (Донецьк) – Зоря (Луганськ)

07.10.2018 року учні нашого закладу освіти стали учасниками матчу Української Прем`єр ліги між командами  Шахтар (Донецьк) та Зоря (Луганськ), що відбувся на стадіоні Металіст. Діти отримали змогу вивести футболістів на поле, особисто поспілкуватися з ними. Така можливість стала реальністю завдяки  успішному виступу наших маленьких чемпіонів на змаганнях з футболу під егідою Спеціальної олімпіади України, звідки ми привезли кубок за 1 місце та медалі. Діти були в захваті від такого визначного дійства, свідками якого стала вся країна! В свою чергу, футболісти Шахтаря приділили нашим учням багато уваги, поділилися своїми футбольними знаннями, щиро відповідали на запитання. Після матчу наші вихованці отримали подарунки, футбольну форму та позитивні емоції від зустрічі!