Досягнення педагогічного колективу

Вихователь Нікуліна С.М. – переможець  Всеукраїнського конкурсу «Класний керівник року» (2012 рік), ХХ  Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій  (диплом І ступеня, 2013 рік).

Вихователь Світлічна Т.І. – фіналістка ІІ обласного фестивалю професійної майстерності «Вихователь року-2012» у номінації «Вихователь груп компенсуючого типу», переможець ХХ  Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій  (диплом ІІ ступеня, 2013 рік).

Учитель-дефектолог Нежуріна О.А. – переможець ХІХ  Харківської обласної виставки-презентації педагогічних ідей та технологій  (диплом ІІІ ступеня, 2012 рік).

Педагоги навчального закладу є авторами програм,схвалених Міністерством освіти і науки України, для дітей з особливими освітніми потребами:

• Програма курсу «Трудове навчання» 10 клас для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для розумово відсталих дітей;
  • Методичні рекомендації до навчальної програми  «Музика для душі» 1-8 класи (2013 рік);
  • Навчальна програма для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку. Інформатика 2-4 класи (2013 рік);
  • Навчальна програма для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку. Інформатика 5 класи (2014 рік);
  • Трудове навчання. Програма підготовчий, 1-4 класи для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (2014 рік);
  • Трудове навчання. 5 клас для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (2014 рік);
  • Музичне мистецтво. Навчальна програма підготовчий, 1-4 класи для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (2014 рік);
  • Музичне мистецтво. Навчальна програма підготовчий, 5-8 класи для спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку (2014 рік);
  • Навчальна програма для 5-9 (10) класів спеціальних загальноосвітніх навчальних закладів для дітей із затримкою психічного розвитку. Трудове навчання. 6-7 класи (2015 рік).
  • 23 – 25 жовтня 2018 року в м. Києві проходила десята міжнародна виставка “Інноватика в сучасній освіті – 2018”, організаторами якої стали Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, компанія “Виставковий Світ”.  Наш заклад освіти презентував проект “Інноваційні підходи до корекційно-освітньої діяльності у спеціальному закладі освіти для дітей із особливими освітніми потребами” та був нагороджений срібною медаллю та дипломом у номінації  “Інноваційна діяльність закладу освіти в умовах упровадження Концепції Нової  української школи”.
  • У фахових журналах представлено 40 робіт педагогів  закладу освіти.

Досягнення педагогічного колективу 2016/2017 навчальний рік

Досягнення педагогічного колективу  2015/2016 навчальний рік