Наші “плавці” у басейні “Акварена”

26.11.2018 року дітлахи нашого закладу освіти отримали можливість відвідати басейн Олімпійського учбово-спортивного центру “Акварена”. Цей захід відбувся за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківського обласного центру молоді у рамках  акції “Здоровий спосіб життя без обмежень”, ініційованої радницею ХОДА – Катериною Садурською, ГО “Здорова нація – майбутнє України” та ГО “Українська спільнота молоді”. Наші вихованці в прямому сенсі слова поринули у атмосферу справжнього олімпійського тренування, виконуючи вправи на воді та під водою, грали в рухливі ігри й спробували себе у якості плавців на довгі та короткі дистанції. Все це відбувалося під керівництвом професійних тренерів, що вже виховали не одну плеяду українських чемпіонів. Дякуємо центру “Акварена” за цей прекрасний досвід і турботу! Щиро віримо, що і наші дітлахи, отримавши цей фантастичний заряд позитивних емоцій, спрямують його для досягнення визначних здобутків!