Навчання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами

24 та 25 квітня 2023 року для вихованців, учнів та працівників закладу освіти Міжнародною організацією Handicap International проведено інформаційні заходи на тему: «Навчання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами». Під час заходу спеціалістами були окреслені основні ризики, пов’язані із вибухонебезпечними предметами.
Нині Україна є країною з найбільшим забрудненням території мінами та вибухонебезпечними предметами у світі. Через це різко зросла небезпека травмування і загибелі дорослих та дітей, чоловіків та жінок внаслідок неправильного поводження з боєприпасами та вибухонебезпечними предметами на територіях проведення бойових дій. Тому інформування та навчання з попередження ризиків, пов’язаних із вибухонебезпечними предметами, набуває все більшої актуальності.
Висловлюємо подяку тренерам та тренерам Handicap International за змістовно та цікаво проведені заходи