Обмін досвідом у рамках проекту “Сприяння освіті”

23.11.2018 у рамках проекту “Сприяння освіті” з метою обміну досвідом дошкільний підрозділ КЗ “СНВК №2” відвідали представники СНВК для дітей із вадами слуху. Наші колеги переглянули підгрупове заняття у спеціальній групі для дітей із затримкою психічного розвитку “Гарні човники”, індивідуальне дефектологічне корекційне заняття “Дорога до фруктового саду”, індивідуальне логопедичне заняття з елементами LEGO-конструювання та біонергопластики “Дитячий майданчик”. Також наші гості поспілкувалися із заступником директора з виховної роботи та педагогами закладу, оглянули навчальні кімнати, відвідали виставку робіт з LEGO-конструктора, який є незамінним помічником у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами. Спілкування педагогів різних закладів у такому форматі є дуже продуктивним та надихає на нові ідеї у роботі.