Перемога у турнірі з футболу Спеціальної олімпіади України

26.09.2019 року відбувся щорічний турнір з футболу Спеціальної олімпіади України на базі Фельдман Екопарк. Від нашого закладу освіти брали участь 3 команди: старша група (хлопчики), молодша група (хлопчики), група дівчаток. Загальна кількість команд турніру – 7. Усі команди були поділені на 2 дивізіони: старший і молодший. Турнір проходив за коловою системою так, щоб кожен мав змогу зіграти якомога більше ігор і максимально проявити себе. Команда дівчат поступилася в першій грі команді КЗ “Зеленогайська спеціальна школа” ХОР з рахунком 0:2, а вже в наступній грі – перемогла, посівши 3 місце! Команда хлопців молодшої групи здобула перемогу у всіх своїх іграх та завоювала 1 місце! Старша група хлопців у першій грі поступилася команді КЗ”ХСШ №3″ ХОР з рахунком 0:3, а наступну гру звела до перемоги у серії після матчевих пенальті та зайняла 3 місце!
При нагородженні футброльна команда нашої школи була відзначена як найкраща футбольна команда сезону 2018-2019 та нагороджена м’ячем і кубком, а ученицю 7-Б класу Натіну Олександру відзначено як кращого гравця! Завершився турнір нагородженням учасників цінними призами, кубками та дипломами. Вітаємо наших чемпіонів і бажаємо їм нових перемог!