Повчальна розвага «Азбука безпеки»

14.11.2017 року у дошкільному підрозділі проведено розвагу «Азбука безпеки». Метою проведеного заходу стало формування у дітей навичок обачної поведінки на дорозі, закріплення правил дорожнього руху, уточнення знань про значення сигналів світлофору, виховання дбайливого ставлення до свого здоров’я, уважності  та відповідальності за свої дії. Кожен малюк уявив себе справжнім учасником дорожнього руху, беручи участь у цікавих рухливих та дидактичних іграх: «Веселий світлофорик», «Уважні пішоходи», «Червоний, зелений, жовтий», «Проїдь на машині». Дітлахи були активні та уважні, тому що зрозуміли: дотримуватися правил дорожнього руху повинна кожна людина, адже від цього залежить її життя та здоров’я.