Пригоди малят у “Фельдман Екопарк”

24.10.2017 року вихованці дошкільного підрозділу відвідали «Фельдман Екопарк». Малята кожного разу із нетерпінням очікують подорож до цього незвичайного зоопарку. Дітлахи разом з педагогами та батьками спостерігали осінні зміни природи у парку, роздивлялися чудові хризантеми та квіткові композиції, стали гостями “Міста майстрів”, де виготовили поробки з природних матеріалів, навідалися до тварин і птахів та побачили, як вони готуються до зими. Уявіть радість малят, коли вони дізналися, що звірят можна не тільки роздивитися, а й поспілкуватися з ними. Діти із захопленням покаталися на поні, стали свідками дресирування маламута, погралися з ретрівером. Малята із задоволенням сфотографувалися з тваринками, щоб запам’ятати цю цікаву зустріч надовго.