Розвага “Українські народні ігри”

03.12.2018 року у дошкільному підрозділі було проведено розвагу “Українські народні ігри”. Народні ігри відомі нам як забава, як форма фізичного загартування, своєрідна школа виховання, що формує поетичне мислення і мистецькі смаки. Українські народні рухливі ігри надають можливість не тільки розважити малюка, але ще й передати йому традиції пращурів, познайомити його з забавами його бабусь та дідусів. Під час проведення розваги малята із задоволенням пограли у цікаві ігри, кожна з яких мала яскраве національне забарвлення: «Горобець», «Гуси», «Нещасний ополоник», «Панас», «А ми просо сіяли, сіяли», «Дзвін». Проведені ігри не тільки були веселими, а ще й розвивали у дітей увагу, сприйняття, спритність, виховували вміння грати у команді.