Розвага «Великодня писанка»

10.04.2018 року у дошкільному підрозділі було проведено розвагу «Великодня писанка». Метою розваги стало поширення знань дітей про святкування Великодня, відродження звичаїв та обрядів нашого народу, виховання поваги до народних традицій. Дошкільнята дізналися про те, що Великдень – найдавніше християнське свято, яке встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа, що у цей день люди печуть паски та розписують писанки, які є символом життя та оберегом від зла. Впродовж заходу малята пограли у цікаві iгри «Збери писанку», «Великоднє дерево», «Приготуй святковий стіл», взяли участь у естафеті «Перенеси писанку у кошик», заспівали пісню «Розмалюю писанку», скуштували паску з чаєм. Розвага вийшла цікавою та пізнавальною і дуже сподобалася діточкам.