Розвага “Як дитина бігає і грається, так їй здоров’я усміхається”

06.02.2019 року у дошкільному підрозділі було проведено розвагу “Як дитина бігає і грається, так їй здоров’я усміхається”. Метою проведеного заходу стало формування рухових вмінь та навичок, правильної постави, виховання інтересу до спортивних ігор та вправ, вміння грати у команді. Дошкільнята із задоволенням бігали, стрибали, брали участь у естафетах “Смуга перешкод”, “Влучні малята”. Дуже сподобалися малятам веселі ігри “Паровозик”, “Чий будиночок?”. Веселі обличчя дітей, їх посмішки свідчили про те, як вони люблять проводити час рухаючись та граючи. Такі заходи не тільки дають можливість викликати позитивні емоції, але й допомагають дитині самовиразитися, розкрити свій внутрішній потенціал, проявити творчість у руховій діяльності.