Розважальна програма “Все в цьому світі починається з любові…”

16.02.2021 року в нашому закладі освіти відбулася розважальна програма до Дня Святого Валентина. Дітлахи з великим нетерпінням чекають на це свято, адже воно сповнене енергетики кохання та таємничості: обмін валентинками, подаруночки, виготовлені власноруч, віршики, присвячені дівчатам…Саме така атмосфера панувала цього дня. Ще більше настрою додала розважальна програма “Все в цьому світі починається з любові…”, яку разом із педагогом-організатором Ігнатовим Є.В. підготували учні 5-А та 6-В класів. Для дітлахів було проведено цікаві ігри на спритність, творчу фантазію та координацію рухів. Вітаємо всіх із цим чудовим святом та бажаємо щирої, безмежної любові до всіх, хто робить наше життя кращим!