Щоб дитинство було мирним

1 червня Україна та весь світ відзначає Міжнародний День захисту дітей. Це свято, присвячене правам дитини та піклуванню про їх дотримання, незалежно від кольору шкіри, національності дітей.
Сьогодні маленькі українці, як ніколи, потребують захисту та підтримки, вони заслуговують на щасливе мирне життя, можливість спокійно ходити до садочку, навчатися в школі, не боячись сирен чи вибухів. Зараз захисники та захисниці боряться за майбутнє наших дітей, за те, щоб вони жили в мирній та незалежній Україні.
Тому, з метою підтримки наших військових та висловлення їм вдячності, учні закладу долучилися до флеш-мобу малюнків.
Діти – це наше майбутнє, наше життя і щастя. Нехай вони про війни і ворожнечу дізнаються тільки з книг і більше ніколи не побачать ці біди наяву.
Наш заклад бажає кожній дитині, кожні родині мирного неба та Перемоги!