Шляхами козацьких звитяг

Життя без волі хто з нас уявляє?
Ну, як без волі можна в світі жить?
14 жовтня наша країна святкує День захисників та захисниць України, День Українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці! Цей день містить в собі щедрі традиції українського народу, мужність та героїзм наших горомадян.
Тому, з метою вшанування героїзму захисників та захисниць незалежності України, патріотичного виховання, збереження національних традицій в Комунальному закладі “Харківська спеціально школа №2” Харківської обласної ради було проведено ряд заходів: вікторини, виховні години, розваги, козацькі частування.

У 5-А класі був проведений урок мужності разом з військовослужбовцями військової частини №3005. В 3-А, 8-Б, 7-Б класах проведено виховну годину ,, На захисті Бальківщини “з метою вшанування мужності та героїзму сучасних захисників суверенітету та територіальної цілісності України.
А в 9-Б класі вивчали традиційні козацькі страви. Переглянули презентацію, обговорювали приказки про козаків, “допомагали козакам” вирішувати задачі, а також насолоджувались популярною стравою Запорізької Січі – потапцями.
Учні 5-Б , 6-А, 7-А, 8-А, 8-В, 10-А взяли участь у розвазі, об’єднавшись у курінь «Сагайдачного» та курінь «Орлика». Козаки та козачки плели коси, розучували скоромовки, готували та поїдали козацькі бутерброди , складали продукти на куліш, збирали скарби. Найцікавішим був конкурс «Хто швидше вдягнеться» ,на якому дівчата та хлопці помінялися святковим вбранням, після чого разом виконали виконали веселий гопачок.
Ми вітаємо всіх захисників та захисниць, котрі боронять кордони нашої Батьківщини та бажаємо сил і здоров’я, щастя і благополуччя, мужності і стійкості.