Соціальний педагог

Соціальний педагог

  Гавричкова Віолетта Леонідівна

Контактний телефон: 370-30-63, 067-71-99-711

ПРО СЕБЕ:

Гавричкова Віолетта Леонідівна – соціальний педагог комунального закладу «Харківської спеціальної школи № 2» Харківської обласної ради.
Має вищу освіту, закінчила Харківський національний педагогічний університет імені Г.С.Сковороди у 2010 році, за спеціальністю соціальний педагог, викладач вищого навчального закладу, магістр.
Проводить соціально-педагогічну роботу з учнями (вихованцями) на основі вивчення їх індивідуальних особливостей та мікросоціуму. Здійснює соціально-правовий та педагогічний супровід дітей та сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, займається правоосвітньою роботою.
Тісно співпрацює зі службами у справах дітей, відділеннями ювенальної превенції, центрами соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управліннями праці та соціального захисту населення тощо.
«У житті важливо посміхатися і цікавитися всім тим, що тебе оточує, поєднувати в собі любов до справи і до учнів, вміти не тільки вчити дітей, але і самому вчитися. Моя професія – це можливість самореалізації, джерело задоволення і визнання. Мій девіз – ніколи не зупиняється на досягнутому, а обов’язково йти вперед, адже моя праця – це прекрасне джерело для безмежної творчості».

Грамоти та дипломи


Документація соціального педагога


Нормативно-правова база


Інформація для учнів


Інформація для педагогів


Інформація для батьків


Просвітницька робота


Користні посилання щодо теми антибулінгу в освітньому середовищі


Загальний телефонний довідник

ФОТОГАЛЕРЕЯ


ВІДЕОМАТЕРІАЛИ

Мультфільми, які вчать дітей толерантності