Спортивне свято “Ігри патріотів”

P1160137 P1160154 P116016708.04.2016 року в дошкільному підрозділі відбулося спортивне свято під назвою «Ігри патріотів». У заході взяли участь три групи. Малята поділилися на дві команди під назвами «Маленькі козачата» та «Українські парубки». Дошкільнята  змагалися у  рухливих іграх «Виклик номерів», «Веселі  LEGO-цеглинки» та «Бджілки» з використанням  елементів методики «Шість цеглинок». У цих іграх діти мали змогу проявити свої спортивні навички. Також дітям  дуже сподобалися веселі естафети з використанням елементів українських народних забав, які надали святу національного колориту. Наприкінці заходу були визначені переможці. Усі діти отримали велике задоволення від спортивного свята.