“Свято Нового року”

27.12.2019 року у нашому закладі освіти відбулося “Свято Нового року”. Воно є особливим для наших дітлахів, адже саме цього дня трапляються усілякі дива та чарівні події, а навкруги панує радість і дивовижна атмосфера безтурботності. І дорослі, і діти люблять це урочисте свято, наповнене легкими нотками казки. Діти дуже зраділи зустрічі з Дідом Морозом та його онукою Снігуронькою, що стали головними героями свята. Вихованці були у захваті від веселих ігор та забав, із натхненням читали вірші, співали пісні, відгадували загадки. Завершилося свято веселим хороводом, у який були запрошені усі присутні. І звичайно ж не обійшлося без довгоочікуваних солодких подарунків! Бажаємо всім і кожному добра, здоров’я, наснаги і легких шляхів, що приведуть нас у світле, мирне майбутнє! З прийдешнім Новим роком, друзі!