Свято “Новорічна казка”

cam00764 cam00799 cam00823 22.12.2016 року  у дошкільному підрозділі навчального закладу відбулося свято   «Новорічна казка».   До дітей завітали Дід Мороз та Снігуронька.  Усі  малята були в яскравих костюмах героїв казок та мультфільмів. Червона Шапочка танцювала з Мушкетером, принцеса – з кумедним клоуном. Діти із задоволенням брали участь в   іграх, співали, прикрашали «диво-ялинку», грали на різних інструментах шумового оркестру. Малята розповідали Діду Морозу та Снігуроньці вірші. Батьки також приєдналися до малюків та закружляли у святковому хороводі. Усім учасникам свята та присутнім було дуже весело та цікаво. А наприкінці дійства Дід  Мороз   привітав   кожного із дітей  солодким подарунком.