Свято «Прощавай, садок дитячий, вже до школи йти нам час»

25.05.2017 року у дошкільному підрозділі відбулося свято «Прощавай, садок дитячий, вже до школи йти нам час». У святковій урочистій атмосфері випускники попрощалися з дитячим садочком, подякували працівникам закладу та меншим друзям. Малята підготували для працівників садочку та батьків святковий концерт. Майбутні першокласники продемонстрували те, чому вони навчилися у дитячому садку: прочитали вірші, показали своє вміння впізнавати кольори, цифри та геометричні фігури. Дітлахи разом з педагогами та батьками пограли у цікаві ігри та потанцювали. Для гостей свята виступив оркестр шумових інструментів. Також всі присутні переглянули презентацію- спогади про дошкільні роки. Наприкінці свята батьки подарували працівникам дитячого садочку квіти, а діти отримали подарунки та свої перші дипломи.