Свято “Прощавай, садок дитячий, вже до школи йти нам час!”

P1170079 P117013319.05.2016 року у дошкільному підрозділі відбулося свято «Прощавай, садок дитячий, вже до школи йти нам час».  Малята підготували для працівників садочку та батьків святковий концерт. Діти співали, танцювали, висловлювали слова подяки тим, хто був поруч багато років, хто піклувався про них, вчив та виховував. Також майбутні першокласники продемонстрували те, чому вони навчилися у дитячому садку. Дошкільнята читали вірші, називали цифри та геометричні фігури, показували своє вміння впізнавати кольори та конструювати з цеглинок LEGO-конструктору. Також всі присутні переглянули відеопрезентацію проекту «Країна мрій», який був представлений на фестивалі робототехніки у м.Київ та отримав диплом. Наприкінці свята діти подарували працівникам дитячого садочку квіти.