Свято “Весела Масляна”

CAM0136522.02.2017 року у дошкільному підрозділі навчального закладу відбулося свято «Весела Масляна». Дошкільнята дізналися, що Масляна – це народне свято, яке відзначають з давніх часів, що млинець своєю формою та золотистим кольором нагадував предкам сонце, яке в кінці зими гріло все сильніше і сильніше, і саме млинець став смачним доповненням до свята прощання з зимою. Малята грали у народні ігри з млинцями та хусточками, водили хоровод «Ой минула вже зима», переглянули мультфільм «Бач, ти, Масляна!». Наприкінці свята діти  пригощалися теплим чаєм зі смачними млинцями та солодкими бубликами. Під час заходу діти не тільки отримали позитивні емоції, а й ознайомилися з традиціями рідного українського народу.