Тиждень безпеки дорожнього руху

IMG_2248IMG_2245SDC17402З 16 по 22 травня 2016 року  у навчальному закладі, напередодні літніх канікул, проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. Упродовж тижня відбулися бесіди, практичні заняття, тренінги щодо безпечної поведінки під час дорожнього руху, зокрема практикум «Поведінка на вулицях міста та в громадському транспорті» (9-А клас),  гра-експрес  «Лабіринт удачі» (7-А клас),  інтелектуальна гра «Перевір себе» (8-А клас), перегляд відеофільмів  «Виконуй правила дорожнього руху – бережи своє життя» (10-А клас). Учні початкової школи взяли участь в  інтерактивному занятті «Ми у місті» (4-А клас),  майстер-класі із виготовлення аплікації  «Дорожні знаки» (1-Б клас), конкурсі малюнків «Подарунок Світлофору»  (2-А клас), грі «Абетка пішохода» (3-Б клас).