Тиждень математики

З 03.02.2020 по 07.02.2020 року в нашому закладі освіти проходив Тиждень математики, що був сповнений найрізноманітнішими заходами, конкурсами, змаганнями, цікавими уроками і виховними годинами, а також випуском стіннівок. Розпочався тиждень загальношкільною лінійкою, на якій вчитель Сиромятнікова Л.А. ознайомила учнів з основними заходами, закликала брати активну участь у математичних заходах. Серед молодших школярів класними керівниками Рябіченко О.І., Дембовською М.П., Павленко Т.А., Наливайко Т.П., Воробйовою Т.Г., Островською Н.Л. було проведено математичні розваги: ігри, вікторини, квести.
Серед старших школярів були проведені математичні ігри: урок–гра у 5–А, 5–Б, 5–В та 7–А класах Радченко В.В.; математичні вікторини у 6-А та 6-В класах Аукштолєнє Н.В. Були проведені інформаційні блоки “Видатні математики говорять” та конкурси розв’язування цікавих задач “Весела перерва”, фізико-математичні подорожі у 7-А та 7-Б класах, фізико-математична гра “Щасливий випадок” у 8-А, 8-Б класах та гра “Найрозумніший” у 9-А та 9-Б класах, фізико-математична гра “Зоряний час” у 10-А класі та математичний КВК між збірною 9–А, Б та 10–А класів. Вчителем Радченко В.В. був проведений відкритий урок “Додавання і віднімання мішаних чисел” у 5–В класі.
Завершальним акордом свята математики в нашій школі стало урочисте закриття Тижня математики. Сиромятнікова Л.А. висловила надію на те, що такі заходи будуть і надалі проводитись у нашому закладі освіти, а учасники покращать свої знання з математики.