Україна єдина

Від донбаських териконів до карпатських схилів,
Від солоних хвиль морських до витоків Дніпра.
Все, що є на цій землі твоєму серцю миле,
Ти помнож на силу любові і добра.

Щасливі ми, бо народилися на щедрій, добрій, мальовничій та багатій землі. Тут родилися та жили наші прадіти, діди, живуть наші батьки, тут живемо ми. На цій землі корінь українського народу. Багато горя пережила наша країна в минулому, та й зараз продовжує боротися за Нежалежність. Ми не впали, не загинули, бо українці завжди були монолітні, єдині, об'єднані спільною метою. Щоб зберегти дім свій — треба бути господарем, щоб мати Україну - треба бути українцями, синами та дочками своєї Батьківщини. Тому, з метою формування в учнів розуміння єдності та цілісності України, виховання любові до рідного краю, пробудження національної самосвідомості, розширення поняття про єдність, незалежність і суверенність нашої держави, в нашому закладі пройшов місячник "Україна єдина". Протягом місяця діти разом з педагогами досліджували історію рідних міст та сіл, дізнавалися цікаві факти з історії України, готували відеоролики, презентації, поробки. Незважаючи на усі негаразди, що відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного - миру, спокою, квітучої держави та чистого неба над головою. Ми з гордістю та надією дивимось у майбутнє, будуємо вільну країну.