Урочиста лінійка дитячої організації “Країна мрій”

26.02.2018 року в нашому закладі освіти відбулася урочиста лінійка, присвячена підведенню підсумків роботи дитячої організації “Країна мрій”. Наша школа дає можливість кожному розкрити свої здібності і таланти. Протягом навчального року кожен показав свої знання, вміння та старання. Упродовж листопада, грудня, січня та лютого місяців наші учні відзначилися досягненнями у наступному: Тижні української мови і літератури, Тижні права,  акції «Допоможи птахам узимку», участю у  Харківському міському фестивалі художньої самодіяльності «Натхнення»,  фестивалі «На крилах натхнення», бібліотечних заходах, профілактичних заходах з поліцією, заходах до Дня жертв голодоморів, Дня Гідності і Свободи. Протягом  грудня діти відвідали військово-медичний клінічний центр Північного регіону та привітали військовослужбовців з  Днем Збройних Сил України; відзначили народознавче свято «Святий Миколай до нас у гості завітав», провели  виставку «Замість ялинки – зимовий букет»,  новорічне свято «Чудеса у новорічну ніч»; активно випускалися плакати, стіннівки, газети; брали участь у спортивних заходах: міні-футбол, «А баба-яга проти», «Повір у себе», Новорічні веселі старти. Лютий запам’ятався тижнем математики та днем Святого Валентина.За підсумками роботи рада активу дитячої організації  “Країна мрій” нагородила загони “школяриками”, грамотами та подяками, яких було у достатку. Тож, так тримати!