Уроки пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні

cJ7FK3r96Xo jcDbkt-nUDg20.02.2017 року у навчальному закладі з нагоди відзначення Дня Героїв Небесної Сотні вчителем історії  Мочаліною А. О. проведено уроки пам’яті для учнів 5-7-х класів на тему «Пісні на барикадах. Літопис боротьби». У ході уроків учні проглянули тематичні відео кліпи, що супроводжувалися піснями сучасних українських музичних гуртів, присвячені Революції Гідності та полеглим бійцям Небесної Сотні. Для 8-10-х класів організовано перегляд документального фільму «Небесна Сотня. Зима, що нас змінила». Завершилися обидва заходи обговоренням переглянутих подій, під час яких, учні засуджували жорстокість тогочасного провладного режиму, висловлювали гордість за співвітчизників, що стали до боротьби за демократію і наше європейське майбутнє, співчували загиблим Героям та їх родинам, і звичайно ж пишалися тим, що українська нація була і буде єдиною попри все, несучи пам’ять про подвиги своїх Героїв покоління за поколінням.

Цей запис був опублікований в Новини.