Велика місія маленьких людей

13.10.2017 року в рамках 12 туру Української Прем’єр-ліги, учні нашої школи з гордістю вийшли на футбольне поле разом з командами “Шахтар” – Донецьк та “Ворскла”- Полтава, щоб відчути себе членами єдиної великої футбольної української родини. Ця значуща подія у житті дітей стала можливою завдяки Спеціальній Олімпіаді України – всеукраїнській громадській організації інвалідів, яка демонструє нашому суспільству можливості та досягнення людей з особливими освітніми потребами як спортсменів і як членів суспільства, змінює на краще їх життя за допомогою спортивних тренувань і змагань. Наші вихованці були сповнені яскравих емоції від зустрічі зі своїми кумирами. Однак найголовнішим є те, що діти продемонстрували усій Україні, що вони є повноцінними членами суспільства, які розвиваються, мріють і несуть у цей світ велику місію – місію добра, любові та взаємоповаги. І нехай в кожному нашому кроці у світле майбутнє, у хвилини, коли буде важко, ми будемо згадувати єдину істину: “Я прагну перемогти, але якщо не зможу перемогти, то буду завзятим у цій спробі!”.