Відвідування Музею історії та залізничної техніки Південної залізниці

84_big18.03.2016 року учні навчального закладу відвідали Музей історії та залізничної техніки Південної залізниці. Учні переглянули експозиції музею, які висвітлюють різні етапи розвитку Південної залізниці. У фондах музею зібрані давні та рідкісні експонати, унікальні документи та фотографії, зокрема,  настінний телефон  кінця 19 століття, облігації залізничних товариств, квитки та посвідчення залізничників  різних часів, а також макети рухового складу. У музеї також відтворений кабінет начальника Південної залізниці ще до  1917 року з меблів, які збереглися в Управлінні Південної залізниці до наших днів.  Особливий інтерес у дітей викликав  макет маршруту «Столичного експресу» між Києвом та Харковом, що містить копії вокзалів Харкова, Полтави, Миргорода та Києва, рухомий склад, що рухається під музику та оголошення диктора, а також функціонуючими автономним блокуванням, стрілочними переводами  та шлагбаумами на переїздах. На території музею учні також познайомилися з експонатами залізничної техніки.